• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

Instagram Hesabım Kapatıldı, Nasıl Açabilirim? 2022

Kapatılan Instagram hesabımı tekrar açabilir miyim?

Instagram hesabınız kapatıldı ve yapacak birşeyiniz  kalmamış ise sizin için bu konuda neler yapabileceğinizi anlatmaya çalışacağız. Instagram geçtiğimiz yıldan bu yana sahte hesaplar ile savaş veriyor. 2014 Yılında sahte profillere karşı büyük mücadele verdi ve kriterlerine uymayan hesapları kapatmaktan çekinmedi. Sahte hesaplar kapatılınca büyük sanatçılar ve ünlü kişiler en büyük darbeyi aldı diyebiliriz. Sebebi ise takipçi sayıları tanınmış bazı kişilerde %30’a varan seviyelerde düştü.

Instagram hesabınızı önceden siz kapattıysanız;

Daha önce bazı sebepler dolayı Instagram hesabınızı siz kapattıysanız, hesabınızı aynı isimle tekrar geri alma imkanı yoktur. Sildiğiniz hesabınızın e-mail adresini tekrar kullanabilirsiniz, fakat önceki Instagram hesap isminizle tekrar alamazsınız.

Instagram hesabınız Instagram tarafından kapatılmışsa;

Hesabınızın Instagram tarafından hesap kaldırma yoluyla kapatılıp silindiyse tekrar geri getirme imkanı yoktur. Instagram tarafından kapatılıp kapatılmadığını anlamanız için kullanıcı isminiz ve şifrenizle girmeyi deneyerek anlayabilirsiniz. Önceki hesabınızın E-mail adresini kullanarak önceki hesabınızdan farklı bir isimle tekrar hesap açabilirsiniz.
Hesabınızın tekrar kapatılmaması için Instagram TOPLULUK KURALLARINI okuyunuz.

 

Instagram Hesabınıza Ulaşamıyorsanız?
Veya Instagram Hesabınızla ilgili Sorunlar Yaşıyorsanız?

1. Şifrenizi yenileme çalışırken, eposta adresinizi hatırlamıyorsanız, kaydolurken kullanmış olabileceğiniz e-posta adresiniz tek tek deneyiniz. E-posta adresinizi hatırlayamıyorsanız, Instagram ve Facebook hesaplarınızı birleştirmediyseniz Instagram hesabınıza ulaşmanız mümkün değildir.

2. Unuttuğunuz şifrenizi yenilemek için şifre yenileme e-postası almadıysanız, e-postanızın spam filtresini kontrol ediniz. Spamlar bölümünde olabilir. Buna rağmen e-posta adresinize mail gelmediyse Instagram’a kayıt olurken kullandığınız e-mail adresinizi yanlış hatırlıyorsunuz demektir. Bu durumda kaydolurken kullandığınız email adresini hatırlamadığınız sürece Instagram hesabınıza giriş yapmanız mümkün değildir.

3. Şifre yenileme e-postası alıyorsanız ama yine de şifrenizi yenileyemiyorsanız, e-posta süresinin dolduğunu gösterir.

4. Şifre yenileme bağlantısı gönderildiğinde size gönderilen adresi kopyalayıp yöntemiyle tarayıcıya kopyalıyorsanız. Size gönderilen adresten daha fazla boşluk karakteri kopyalamadığınıza emin olunuz.

5. Instagram hesabınızı, Facebook hesabınıza bağlamadıysanız ve Instagram’a kayıt olurken kullandığınız email adresinize giriş yapamıyorsanız, mail hizmeti aldığınız servis sağlayıcısından soruna çözüm yolu arayabilirsiniz. Bu yolla çözüm bulmaz iseni Instagram yönetimi profilinize ulaşma imkanı sağlamayacaktır.

6. Instagram hesabınızı sildiyseniz, sildiğiniz Instagram hesabınızı tekrar geri açabilmeniz mümkün değildir.

7.Instagram hesabı açıkken aniden kapanıyordu ve kullanıcı tekrar girmek istediğinde “Şifreniz Değiştirildi” uyarısı almaktaydı. Kullanıcı şifre falan değiştirmediği halde böyle bir hatalı bir bildirim almaktaydı. Bu sorun Instagram tarafından
düzeltildi.

Tüm bu yöntemleri denediniz  ve hesabınız açılmadı mı ?  Bizimle iletişime geçerek hesabınızı ücretli şekilde açtırabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz. İletişime geçmek için buraya tıklayınız.

Sorunlarınızı aşağıda yorum olarak belirtirseniz yardımcı olmaya çalışırız.

admin

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR

Homm Bitkisel Form Reklamı

Form reklamları ile müşteri kitlenize doğrudan ulaşarak tüm bilgilerini alabilir iniz Form reklamı facebook ve in tagram kullanıcılarına reklamlarınızı doğrudan ileterek bilgilerini...

Huncalife Form Reklamı

Form reklamları ile müşteri kitlenize doğrudan ulaşarak tüm bilgilerini alabilir iniz Form reklamı facebook ve in tagram kullanıcılarına reklamlarınızı doğrudan ileterek bilgilerini...

Form Reklamı

Form reklamları ile müşteri kitlenize doğrudan ulaşarak tüm bilgilerini alabilir iniz Form reklamı facebook ve in tagram kullanıcılarına reklamlarınızı doğrudan ileterek bilgilerini...

YORUMLAR

Avatar
Ferhat yasavul Haziran 5, 2018

Iyi günler yanlışlıkla instagram hesabımı kapattim yardımcı olurmusunuz

Cevapla
Avatar
yaren göze Haziran 24, 2018

iyi günler benim sorunum biraz karışık.
benim hesabım vardı kullanıcı adı yarengoze ben bu hesabımı dondurdum ve tamamen silinme 8-9 gün vardı tekrar açmak istedim açılmadı.biri benim bu kullanıcı adımla farklı profil açmış bu nasıl olur?
2.si ise ben yeni hesap açtım malum,kullanıcı adımıda yarengozee yaptım,arkadaşlarımada yarengoze hesabını şikayet edip kapatılmasını rica ettim fakat benim yarengozee hesabım kapatıldı diğer hesapta şikayet edilmiyor! yardımcı olur musunuz?

Cevapla
Avatar
muhammet yıldırım Aralık 4, 2018

ben ınstgramımı bi kadapattım pişman oldum önemli fotoğraflar vardı ama epostasını bilmiyorum açma şansımız varmı

Cevapla
Avatar
Rabia Aralık 11, 2018

Hesabım kullanım kosullarını ıhmal ettınız deyıp hesabım sılınmıs gerı acılmasını ıstıyorum

Cevapla
    Avatar
    Sinemnur Haziran 9, 2019

    Açabildiniz mi

    Cevapla
Avatar
_sahid_asadov_ Aralık 27, 2018

Xays elirem instaqramimi acin

Cevapla
Avatar
emel solmaz Nisan 7, 2019

Hesabım spam ile kapandi açamıyorum ne yapmm gerek

Cevapla
Avatar
Ceren çiflikli Nisan 7, 2019

Priv hesabım kaoatıldı ilk e mail olarak başka biri giriş yapıyor dediler sonra hesap kapandı nasıl geri alabilirim?

Cevapla
Avatar
Şaban Gökbudak Nisan 24, 2019

İnstigram hesabim kosullar ihlal edildi kapatildi açılmasını istiyorum

Cevapla
Avatar
Şaban Gökbudak Nisan 24, 2019

İnstigram hesabim kosullar ihlal edildi diye mesaj gelipkapatildi açılmasını istiyorum

Cevapla
Avatar
Songül Özsoy Mayıs 16, 2019

Telif ihlali nedeniyle 6 Mart’ta kapatıldı. 16.000 takipçim vardı.Ayrıca tüm tasarım larımın fotolarında silinmiş oldu.Geri alma şansım var mı.

Cevapla
Avatar
Syss Ağustos 24, 2019

Merhaba benimde fotoğraflarım kullanılarak hesap açılmış hesabı şikayette bulundum ikimiZin hesabıda kapatıldı açmaya çalışınca hesabınız taklitten dolayı kapatıldı diyor. İnstagram formu gönderdim kod gönderdim bir ay oluyor daha açılmadı ip@instagram diye mail atılıyormuş onada attım ama hala açılmıyor başka çözüm yolu bilen varsa paylaşabilirmi?

Cevapla
× Whatsapp Destek Hattı