• TurkishEnglishGermany

Logo Tasarımı

Sosyal medyada her geçen gün artan logo tasarım ihtiyacı kullanıcıların isteği doğrultusunda şekilleniyor. Her geçen zaman diliminde farklı konsept tasarımları ile zamanın logo trendleri ortaya çıkıyor. Günümüzde daha çok şirketler ve kurumlar üzerinde yoğunlaştığı bilinen logo çalışmaları olsa da artın bireysel markalaşmanın da artmasıyla bu alanda da logo tasarım ihtiyacı doğdu.

Fırat medya olarak birçok alanda farklı konseptler ile birleştirilen ve tamamen firmaya özgü bir logo tasarım hizmeti vermekteyiz. Yapılan logolarda ki bileşenler tamamen sektörün türüne göre değişiklik göstermekte. Yazılı, yazısız logo tasarımları ile günümüzde birçok logonun altında imzası bulunan Fırat Medya yaptığı çalışmalar ile başarısını bir kez daha göstermekte. Logo tasarım alanında ki çalışmalara bağlı olarak farklı vektörel tasarımlarında yayıldığı bu dönemde kullanıcıların istekleri de farklı olmaya başladı. Logo konusunda özellikle son yıllarda daha çok responsive denilen uyumlu logoların yapılmasının da önü açıldı.

Logo tasarım sektörünün ilk zamanlarında oluşan boşluğu tamamlayan ve günümüzde birçok kaliteli logo tasarım ürününün bir parçası haline gelen Fırat Medya bu alanda yaptığı çalışmalar ile kalitesini konuşturmayı sürdürmekte. Müşterilerin dileği doğrultusunda gerçekleşen logo tasarım çalışmalarına ek olarak farklı tasarımlarda eklenmekte. Birçok kaliteli tasarımın yapıldığı Fırat Medya’da logo alanında ki şablonlarda insanların vazgeçilmezi oluyor. Her firmaya özel olarak tasarlanan logo çalışmaları ile kaliteyi elden bırakmıyor.

31 Mayıs 2020 507 okunma
× Whatsapp Destek Hattı