• TurkishEnglishGermany

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medyanın firmalar ve şahıslar için artan önemi, her geçen gün daha da ciddi bir hal alıyor ve konuya ilişkin çeşitli önlemlerin devreye girmesini gerekli kılıyor. Düzenli içerik paylaşımı ve kullanıcılarla iletişim kurulması, sosyal medya ağları içerisinde en çok ihtiyaç hissedilen üç ana başlık olarak ele alınabilir.

Fırat Medya sizlere vermekte olduğumuz sosyal medya danışmanlığı hizmeti içerisinde, üstteki paragrafımızda da belirtmiş olduğumuz tüm bu hizmetler bir paket halinde mevcuttur: ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde düzenlenen ve düzenli aralıklarla strateji değiştirebilen sosyal medya çalışmaları, sizlere tüm ihtiyaçlarınızı fazlasıyla sağlamanız için oluşturulmuş durumda.

Siteniz aracılığıyla duyurmuş olduğunuz hizmetlerin düzenli olarak sosyal medya siteleri içerisinde yer alabiliyor olması, hem bu alanda, hem de sektör içerisinde güncel kalabilmek adına ciddi önem taşımaktadır. Bu sayede daha fazla ziyaretçiye ve satışa ulaşabilir, sosyal medya danışmanlığına harcadığınız maliyetin ve enerjinin karşılığını fazlasıyla alabilirsiniz. Bu konuda çıkartacağımız genel değerlendirme raporunun ve düzenli aralıklarla sizlere ileteceğimiz sonuçların da sizleri memnun edeceğinden eminiz. Sosyal medya uzmanlığımız bunun için hizmetinizdedir.

İşletmeniz hakkında internet ortamında yapılan şikayetler ve olumsuz yorumlar da, ciddi bir şekilde ilgilenilmesi gereken konular arasındadır. Özellikle bu tarz meselelerin ele alınış tarzını profesyonel bir şekilde yapmalı, masraftan kaçınmak adına amatör bir işleyişe emanet etmemelisiniz. Sosyal medya takibi esnasında bu konuda yapacağımız geri dönüşler, sizlere uzun vadede daha kurumsal bir görüntü kazandıracak ve hizmet verdiğiniz kişiler gözündeki imajınızın da olumlu bir şekilde devam etmesine yardımcı olacaktır.

Fırat Medya olarak sizlere sunmaya hazır olduğumuz sosyal medya danışmanlığı hizmetinden yararlanmanız, kısa bir telefon ya da ofis görüşmesi kadar yakınınızda. Bizimle hemen iletişime geçin, firmanızın sosyal medya ayağını oluştururken amatör çözümlere prim vermeyin!

E-ticarete Gireceğim Fakat Hiç Bir Bilgim Yok Diyenler için Kaçırılmaz Hizmet !!

8 seneden fazla süredir instagram hizmetleri sunduk.Gerek müşterilerimizin sayfaları üzerinden gerekse kendi girişimlerimizden bir çok tecrube ve bilgi edindik. Günümüzde artık e-ticaretin önemi artmıştır. Sizlerde e-ticarete girmeyi düşünüyorsanız ve nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız bizlere danışabilirsiniz. 2 Yıldır aktif olarak instagram üzerinden satış yapmaktayız.

✔️Danışmanlık Dahilinde Olanlar

– E-ticaret için gerekli olan tüm aktiviteler için sizleri bilgilendiriyoruz.
– Kargolar hakkında bilgiler sunuyoruz. Kapıda ödeme ile ilgili tecrubelerimizi sizlere sunuyoruz.
– Şahıs firması açılması gereklimi gerekliyse neler yapılması gerekiyor maliyeti nekadar gibi sorularınızı yanıtlıyoruz.
– Sayfanız mevcutsa sayfa analizi yaparak gerekli tüm eksikleri ve düzenlenmesi gereken yerleri sizlere sunuyoruz.
– Sektörünüzdeki rakip firmaları bulup inceleyerek sizlerin nasıl yol izlemeniz konusunda bilgi veriyoruz.
– Sektörünüze uygun hastagleri bulup sizlere bildiriyoruz.
– Sponsorlu reklam hakkında bilgi verip nasıl reklam vermeniz gerektiğini detaylı anlatıyoruz.
– Sponsorlu reklam ayarlarını sizlere uygun olarak düzenleyip yapmanız gerekenleri sizlere bildiriyoruz.
– Müşteri diyalogu,kargo takibi,ürün takibi ve satışlarınızla ilgili bilgi ve birikimimizi sizlere sunuyoruz.
– Kendimiz için hazırladığımız Satış kar ve maliyet excel raporunu sizlere gönderiyoruz.
– 1 Ay süresince tüm sorularınızı yanıtlıyoruz.

Bilgilendirme ;
– Tüm bilgiler birebir telefon görüşmesiyle veya whatsapp ile cevaplanmaktadır.
– Danışmanlık hizmetimiz sadece 1 hesap için geçerlidir.
– Görüşmelerde sunduğumuz bilgi ve birikim tamamen kendimiz tarafından tecrubelere dayanarak sizlere aktarılmaktadır. Sadece bilgi paylaşımı yapmaktayız.
– Bilgi dahilinde satış GARANTİSİ VERMEMEKTEYİZ.Sadece bilgilerimizi sizlerle paylaşmaktayız.
– Hizmetin iadesi yoktur. 1 ay süresince aldığınız danışmanlık hizmeti bilgimiz dahilinde cevaplanacaktır.
– Yukarıdaki tüm bilgileri okuyarak iletişime geçebilirsiniz.

19 Aralık 2017 990 okunma
× Whatsapp Destek Hattı